Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Wielki sukces Sarah Jessica Parker! Jej pierwszy od 12-tu lat serial jest wielkim hitem!

Sarah Jessica Parker w serialu "Rozwód"


Triumfalny powrót Sarah Jessica Parker do telewizji!

Od ostatniego odcinku jednego z największych seriali poprzedniej dekady, czyli „Seksu w wielkim mieście”, minęło już 12 lat. Pod koniec 2014 roku pojawiły się informacje, że Sarah Jessica Parker i jej poprzedni pracodawca, czyli stacja HBO, mogą ponownie połączyć siły w nowym show, co było bardzo ekscytującą informacją dla fanów Parker, którzy przez 6 lat śledzili poczynania Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek.

I tak się stało – w październiku tego roku zadebiutował „Rozwód”. Serial opowiada o perypetiach Frances (Parker) i Roberta (Thomas Haden Church), którzy po wielu latach małżeństwa dochodzą do takiego momentu, kiedy nie wszystko zaczyna się układać i zaczynają refleksyjnie patrzeć na wszystkie czynniki dotyczące ich wspólnego pożycia. Już w pierwszym odcinku bohaterka Parker mówi do swojego męża, że chciałaby jeszcze uratować swoje życie, póki jeszcze jej na tym zależy i to daje początek całej historii przedstawionej w show. Pokazuje ono życie ustabilizowanej już kobiety, która chce wziąć życie w swoje ręce i bardzo dokładnie wie, co chce z nim zrobić – to chyba największa różnica pomiędzy Frances a wiecznie rozchwianą emocjonalnie Carrie.

Serial zyskał duże uznanie krytyków, którzy bardzo chwalili kreację stworzoną przez Parker i komplementowali ścieżkę, w którą zmierza show. Wyniki oglądalności, jak na stację niekomercyjną, były znakomite i właśnie ogłoszono, że HBO postanowiło dalej kontynuować historię Frances i przedłuża ją o drugi sezon, który zadebiutuje jesienią 2017!

"Rozwód" - nowy serial Sarah Jessica Parker

„Rozwód” – nowy serial Sarah Jessica Parker

Thomas Haden Church, Charlie Kilgore, Sterling Jerins i Sarah Jessica Parker na premierze serialu "Divorce"

Thomas Haden Church, Charlie Kilgore, Sterling Jerins i Sarah Jessica Parker na premierze serialu „Divorce”

Zobacz: Pierwsze zdjęcia z nowego serialu Sarah Jessica Parker!

Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?Komentarzy: 2


Beata Wielgo | 5 grudnia 2016, 19:19

BÓG ma kopię , kopii zapasowej .


SOBOLOWE FUTERKO jest Gentle Manem | 5 grudnia 2016, 19:18


Dodaj komentarz
×