Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

M jak miłość, odc. 1219: Anna zostawi Adama dla fotografa?

Tamara Arciuch


Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W „M jak miłość” Anna (Tamara Arciuch) i Adam (Jacek Kopczyński) bardzo się kochają, a mimo to zrezygnowali ze ślubu i to dzień przed ceremonią!

Zobacz też: Wspólne święta Izy i Marcina. Nie obejdzie się bez kłopotów i awantur

W „M jak miłość” oboje wystraszyli się oficjalnej uroczystości i odwołali ślub, wesele i wszystkie związane z tym atrakcje. Możliwe, że Werner pożałuje, że nie założył Gruszyńskiej obrączki.

W 1219 odcinku „M jak miłość” w siedlisku zjawi się ślubny fotograf (Michał Krzywicki) Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). W szukaniu malowniczych plenerów pomoże mu Anna, a prawnik będzie wściekły – Facet przegina i zaraz spuszczę mu łomot – zagrozi Werner, gdy Anna wróci do pensjonatu po całym dniu w towarzystwie nowo poznanego mężczyzny.

-Stuknij się w głowę. On tu pracuję. Dociera to do ciebie? – Anna będzie próbowała wytłumaczyć Adamowi, że spędza czas z fotografem tylko po to, żeby nowożeńcy byli zachwyceni ślubną pamiątką. -Skręca mnie jak widzę cię z innym facetem. Jestem o ciebie zazdrosny jak wariat! – Adam jednak nie będzie umiał opanować złości.

”M jak miłość” odcinek 1219 – emisja we wtorek, 26.04.2016 w TVP2

M jak miłość Anna (Tamara Arciuch), Adam (Jacek Kopczyński)

M jak miłość Anna (Tamara Arciuch), Adam (Jacek Kopczyński)

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×