Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Wraca popularny serial komediowy! Ostatnie odcinki wyemitowano dawno temu

Daleko od noszy wraca na antenę


Serial Daleko od noszy wraca na antenę

Ogromna radość dla fanów serialu Daleko od noszy! Serial powraca na antenę po pięciu latach nieobecności! Reżyser Krzysztof Jaroszyński, poinformował, że ruszają zdjęcia do premierowych odcinków. Martwi go jednak fakt, ze musi znaleźć aktorkę, która zastąpi zmarłą Annę Przybylską.

Aktor Paweł Wawrzecki, serialowy doktor Kidler, jak donosi Superexpress, mówi wprost:

Nikt nie zastąpi Ani!

Gwiazda wcielała się w seksowną doktor Kalinę, obok której żaden facet nie przeszedł obojętnie. Serialowy kolega aktorki, Wawrzecki nie wyobraża sobie jednak takiej sytuacji i ze smutkiem w głosie przyznaje, że brakuje mu koleżanki z planu i ciężko będzie kontynuować serial bez niej.

Nie wiem kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była

Cieszycie się na powrót serialu Daleko od noszy?

Zobacz także: Po latach na antenę wraca kultowy serial!

O czym jest serial Daleko od noszy?

Serial jest parodią polskich realiów szpitalnych. Pokazuje relacje między personelem medycznym, ich stosunku do placówki i pacjentów. Ordynator szpitala Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski) wraz z pracownikami uosabia feudalne stosunki w polskiej służbie zdrowia, mobbing i wszechwładzę kadry kierowniczej. Serial oddaje społeczną percepcję stanu polskich szpitali oraz mentalności części personelu medycznego. Zabawni doktorzy Basen (Piotr Gąsowski), Kidler (Paweł Wawrzecki) i inni, zrobili by wszystko dla pieniędzy, alkoholu i sławy, nawet kosztem biednych pacjentów.

Serial Daleko od noszy wraca na antenę Polsatu

Serial Daleko od noszy wraca na antenę Polsatu

Czy cieszysz się, że serial Daleko od noszy wraca na ekrany?Komentarzy: 1


anna | 24 czerwca 2016, 21:03

To świetny serial, dlatego cieszy mnie ta informacja. Super!!!


Dodaj komentarz
×