Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 24.05.2018

Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła nowa gwiazda. Wcieli się w kontrowersyjną postać

Barwy Szczęścia - Amin Bensalem


Amin Bensalem zagra uchodźcę w Barwach Szczęścia

W najnowszych odcinkach serialu pojawi się nowa postać. Amin Bensalem, bo o nim mowa, pojawi się w odcinku 29 sierpnia.

Basia (Sławomira Łozińska) postanowi przyjąć do swojego domu rodzinę z Syrii. Lokalny proboszcz będzie tą decyzją zachwycony – poza aktorem przyjadą również inni. Razem z nowymi lokatorami pojawią się problemy, bo nie wszystkim sąsiadom spodobają się nowi mieszkańcy.

Kim jest Amin Bensalem? Wikipedia

Amin Bensalem mogliśmy poznać już jako charyzmatycznego prezentera 4FUN.TV. Pochodzi z Drawska Pomorskiego i jedno z rodziców jest obcokrajowcem. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu.Trenował boks tajski oraz taniec współczesny. Gra w Teatrze Stu w Krakowie Guildensterna w „Hamlecie” oraz w teatrze muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Dotąd aktor grał epizody w „Na wspólnej”, „Lekarze”, „Karbala”, „Baron24”. Razem z Patrycją Kazadi w 4FUN.TV prowadzi „Electronic Beats” codziennie o 19:00 w 4funie i o 20:00 codziennie „Electronic beats Dance chart” na 4fun Dance.

Hobbystycznie od 15 lat aktor i prezenter jest również raperem freestyle. Wkrótce premierę będzie miał jego pierwszy teledysk.

Zobacz: Ta gwiazda przez lata była związana z „Tańcem z gwiazdami”. Teraz dołącza do obsady serialu „Barwy szczęścia”. O kogo chodzi?

Amin Bensalem kto to?

Amin Bensalem kto to?

Amin Bensalem zdjęcia

Amin Bensalem zdjęcia

Czy oglądasz serial „Barwy szczęścia”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×