Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Zaskoczenie w jesiennej ramówce TVP! Znika ulubiony serial

Zaskoczenie w jesiennej ramówce! Znika ulubiony serial


„Dziewczyny ze Lwowa” znikają z anteny TVP

Znany i lubiany serial znika z anteny TVP1. Dziewczyny ze Lwowa niestety nie będą już emitowane. Jedna z aktorek poinformowała o tym swoich fanów na Facebooku.

Do połowy lipca wszystko wskazywało na to, że druga serial tasiemca będzie pokazana wiosną 2017 roku. Jednak wszystko się zmieniło. Katarzyna Ucherska napisała post, którym zasmuciła widzów telenoweli. 

Dostałam dzisiaj oficjalną wiadomość. Nowe władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję w sprawie kontynuacji Dziewczyn ze Lwowa. Druga seria nie będzie realizowana w tym roku. Oznacza to, że nie będziecie nas oglądać na wiosnę, wbrew naszym nadziejom i oczekiwaniom. Dziękuję, że tak licznie byliście z nami. Dziękuję za nominacje do Orłów i Telekamer. – napisała Kasia

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl władze telewizji nie wykluczają jednak, że produkcja nie zostanie wznowiona. Nic więcej jeszcze nie wiadomo. To serial obyczajowo-komediowy, który opowiada o czterech młodych dziewczynach Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które straciły prace na Ukrainie i przyjeżdżają do Warszawy, by zacząć lepsze życie.

Oglądaliście Dziewczyny ze Lwowa?

Zobacz także: Już jest! Znamy skład jury nowego programu TVP 1. Kto zasiądzie obok Edyty Górniak?

Dziewczyny ze Lwowa, fot: Facebook

Dziewczyny ze Lwowa znikają z anteny TVP

Oglądałeś serial „Dziewczyny ze Lwowa”?Komentarzy: 2


Gość z daleka | 24 sierpnia 2016, 05:24

To był świetny komediowy serial , z przyjemnością go się oglądało , tak jak całą poprzednią Telewizję Polską….Jestem pełna pogardy i wstrętu do obecnej publicznej telewizji TVPustaków …,bo to co wyprawiają tam przechodzi ludzkie pojęcie…Proszę KIEROWNICTWO serialu „Dziewczyny ze Lwowa” aby porozmawiali z szefową POLSAT-u, panią NINĄ TERENTIEW…To złoty człowiek i DYREKTOR… Albo też zwrrócić się do Dyrektora Departamentu Programowego TVN EDWARDA MISZCZAKA. To są teraz NAJCIEKAWSZE i NAJLEPSZE TELEWIZJE na ŚWIECIE !!!! Tak, tak na ŚWIECIE. Mieszkam za oceanem więc wiem co piszę. Nigdzie nie ma takich DOBRYCH telewizji, jakie są w POLSCE !!!
Wogóle wszystkie seriale z tej Pisdowskiej telewizji, a które to trzymaja przy życiu tą telewizję, powinny zostać przejęte prze POLSAT i TVN, a ‚DZIADY kurduple’ niech się PŁAWIĄ w smoleńszczyźnie, w pomnikach, programach policyjnych, żołnierskich, przemówieniach Ziebra i podróżnika Maliniaka , no i w wizytach toruńskich oraz serialach tureckich.


Gość | 23 sierpnia 2016, 17:45

Nie oglądamy PiSowskiej TVP


Dodaj komentarz
×