Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

M jak miłość: Olga Frycz zawsze ma szczęście w miłości

Olga Frycz, fot: AKPA


Olga Frycz, czyli serialowa Ala Zduńska z ”M jak miłość”  niedawno rozstała się z dotychczasowym partnerem. Media donoszą, że Jacek Borcuch zostawił ją dla innej kobiety. Młoda aktorka nie przejmuje się sercowymi zawirowaniami i zapewnia, że prędko znajdzie kogoś, kto zawróci jej w głowie i w sercu.

Przeczytaj: Ala ucieknie z Grabiny?

Zakochuję się szybko i natychmiast całą siebie oddaję. Mój pierwszy chłopak był wspaniały, kolejni też. Ani razu się nie pomyliłam! Kiedy patrzę na wszystkie moje miłosne historie z perspektywy czasu, widzę, że wszyscy chłopcy i mężczyźni, z którym byłam, coś mi dali, coś we mnie ukształtowali – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem ”Grazia”.

Teraz Olga Frycz jest singielką i jak przyznaje, bardzo tego nie lubi. Na szczęście Rafał Mroczek, czyli Paweł z”M jak miłość” dba o koleżankę, która choć przez chwilę może odegrać przed kamerami rolę szczęśliwej mężatki.

Nie należę do kobiet, które mówią, że lubią być same ze sobą. Ja nie lubię! Czasem słyszę, że niedobrze jest wchodzić ze związku w związek, ale ja tak mam – zdradziła Olga.

Olga Frycz na Ubieramy Vodę (Fot. ONS)

Olga Frycz na Ubieramy Vodę (Fot. ONS)Komentarzy: 1


thiyannaOi | 24 listopada 2015, 17:13

Pienso que no sois derecho. Soy seguro. Lo invito a discutir.
thiyannaOi


Dodaj komentarz
×