Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Będzie ślub w „Na dobre i na złe”! Ola przyjmie zaręczyny Stanisławskiego

Na dobre i na złe, Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski) zaręczeni!


Co się wydarzy w 634 odcinku „Na dobre i na złe”?

W 634 odcinku „Na dobre i na złe” Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) przeżyje szok. Jego była ukochana Ola (Anna Karczmarczyk) zaręczy się z doktorem Stanisławskim (Krzysztof Kwiatkowskii). Kiedyś gorące uczucie łączyło Pietrzakównę z Przemkiem, ale to już przeszłość. Najgorszym przeżyciem będzie dla ojca Frani fakt, że jego córka mówi do Janka „tato”! Między mężczyznami dojdzie do ostrej wymiany zdań, ale to nie będzie miało wpływu na ich relacje z śliczną panią doktor.

Zobacz też: Klaudia Miller odrzuci zaręczyny Konicy! 

W „Na dobre i na złe” to nie brak niespodzianek. Po konflikcie z Przemkiem, Jan postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i zaproponuje Oli małżeństwo!
W premierowych odcinkach serialu o lekarzach z Leśnej Góry na oddziale Oli będzie czekał na nią prezent. Dziewczyna sięgnie po drobny pakunek, a ze środka wyjmie pierścionek zaręczynowy!

Ten moment sprawi, że Pietrzakówna poczuje się najszczęśliwszą kobietą pod słońcem i oczywiście, od razu powie zdecydowane „tak”. Czy para może już spokojnie zająć się organizacją ceremonii ślubnej? A może na drodze do szczęścia znów stanie im Przemek? I jeszcze jedno ważne pytanie – czy Ola jest pewna, że związek z byłym hazardzistą to dobry pomysł? Małżeństwo to nie tylko obrączki, ale i masa zobowiązań.

”Na dobre i na złe” odcinek 633  już w środę 20.04.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe odcinek 616: Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski)

Na dobre i na złe odcinek 616: Ola (Anna Karczmarczyk), Jan (Krzysztof Kwiatkowski)

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×