Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Małgorzata Kożuchowska zdradziła zakończenie serialu „Druga szansa”

Małgorzata Kożuchowska, fot: AKPA


Jak skończy się „Druga szansa”?

Ostatni (13) odcinek serialu „Druga szansa” stacja TVN wyemituje dopiero w poniedziałek 16.05.2016, ale Małgorzata Kożuchowska już teraz zdradziła zakończenie!

Czytaj też: Co będzie z „M jak miłość”, „Drugą szansą”, „Klanem”? Wiemy, jakie seriale trafią na antenę jesienią 2016

Wiadomo już, że powstanie 2 sezon „Drugiej szansy”, więc 13 odcinek nie odpowie na wszystkie pytania fanów. Jednak to właśnie on jest najbardziej tajemniczy i zmusza widzów do niecierpliwego oczekiwania na premierę kolejnej serii, która trafi na ekrany dopiero jesienią.

Jaki będzie finał pierwszego sezonu „Drugiej szansy”? Czy Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) nadal będą razem? Czy Borecka odkryje, kto wrobił ją w posiadanie narkotyków? 13 odcinek nie odpowie na wszystkie pytania.

W pewnym sensie rzeczywiście „Druga szansa” skończy się happy end’em. Ale tak, żeby zachęcić widza, żeby oglądał drugi sezon „Drugiej szansy” zostawiamy otwarcie. Nie wszystkie wątki się spuentują. Na pewno ten najważniejszy w życiu Moniki związany z jej miłością do Marcina… Będzie bardzo duże zawirowanie. Mam nadzieję, że dla widzów to będzie zaskakująca historia to jak zakończymy ten 13 odcinek – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z portalem interia.pl.

Małgorzata Kożuchowska w sukience Lidii Kality, premiera serialu "Druga szansa" (fot. ONS)

Małgorzata Kożuchowska w sukience Lidii Kality, premiera serialu „Druga szansa” (fot. ONS)

Czy oglądasz serial „Druga Szansa”?Komentarzy: 1


Gość | 12 kwietnia 2016, 15:25

Świetna obsada i świetny serial 🙂 Kożuchowska najlepsza <3


Dodaj komentarz
×