Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Kultowy polski serial znika z anteny? Zaplanowano emisję tylko trzech odcinków

Klan znika z TVP. Kiedy ostatni odcinek?


Kiedy emisja ostatniego odcinka Klanu?

Klan jest pierwszym polskim serialem, który przekroczył rekordową granicę tysiąca wyemitowanych odcinków. Historia rodziny Lubiczów od 20-u lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Show donosi, że być może Klan zniknie z anteny jeszcze w tym roku! Jak to możliwe?

Podobno Klan od dawna nie generuje takich zysków, jak na początku. TVP długo zastanawiało się, co dalej z serialem, czy jest sens produkować kolejne odcinki. Chociaż oficjalna decyzja nie zapadła, temat wymownie komentują aktorzy, którzy spekulują stopniowe wygaszenie. Najprawdopodobniej ostatni odcinek Klanu zostanie wyemitowany w grudniu 2016 roku lub w styczniu 2017 roku.

Tomasz Stockinger, który od gra jedną z głównych postaci, zdradza, że TVP nie przedłużyła z nim umowy:

Nakręcone są trzy nowe odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach. Scenariusze dalej są pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana

Zakończenie emisji Klanu zwiastować będzie prace nad nową produkcją. Nieoficjalnie plotkuje się, że stacja szykuje się do powrotu serialu Matki, żony i kochanki. Najprawdopodobniej jednak na miejsce Klanu pojawi się Złoty wiek inspirowany Wspaniałym stuleciem.

Zobacz: Wraca popularny serial komediowy! Ostatnie odcinki wyemitowano dawno temu

Serial Klan znika z anteny

Serial Klan znika z anteny

Kiedy ostatni odcinek serialu Klan?

Kiedy ostatni odcinek serialu Klan?

Moim ulubionym serialem jest…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×