Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami 2016. Co się wydarzy?

M jak miłość


Co się wydarzy w 1231 odcinku „M jak miłość”?

Już we wtorek, 7.06.2016 na antenie TVP2 zobaczymy ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami 2016. Finałowy odcinek sezonu jak zwykle będzie trzymać w napięciu. Fani mogą spodziewać się aresztowana Bilskiego (Zbigniew Stryj). Partner Marysi (Małgorzata Pieńkowska), który zniknął bez śladu, wróci żeby zabrać z jej mieszkania swoje rzeczy. Wtedy do akcji wkroczą policjanci! Rogowska zorientuje się, że to właśnie oni śledzili ją przez ostatnie kilka tygodni.

Czytaj: Agnieszka Olszewska zapomni o Tomku w ostatnim odcinku „M jak miłość” przed wakacjami 2016

W 1231 odcinku „M jak miłość” Piotrek (Marcin Mroczek) na dobre zacznie poszukiwania zabójcy żony Góreckiego (Wojciech Wysocki). Były prawnik spotka się w tym celu z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i poprosi o pomoc. Zduński nadal nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że to ojciec Izy (Adriana Kalska) przed laty spowodował wypadek i doprowadził do śmierci Góreckiej.

W finale też kilka radosnych chwil. Na sceny namiętności mogą liczyć fani Tomka i Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W ostatnim odcinku „M jak miłość” zakochani pogodzą się i spędzą razem noc. W tym samym czasie Agnieszka (Magdalena Walach) zrozumie, że powinna zapomnieć o policjancie, który szczerze kocha Tarnowską.

„M jak miłość” odcinek 1231, emisja we wtorek, 7.06.2016, o godzinie 20.40 w TVP2

 

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×