Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Paweł Małaszyński i Magdalena Cielecka powracają jako para w nowym serialu TVN

Serial Belle Epoque w TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdą Cielecką fot. x-news


Serial Belle Epoque z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką

Już wiosną widzowie telewizji TVN będą mogli zobaczyć na antenie stacji zupełnie nową produkcję – realizowany z ogromnym rozmachem i inspirowany prawdziwymi historiami serial kostiumowo – kryminalny Belle Epoque. Miłość, piękno i namiętność przeplatają się w nim z intrygami oraz tajemniczymi zbrodniami.

Nowy serial to jedna z najatrakcyjniejszych pozycji nadchodzącej ramówki. Na ekranie, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, widzowie zobaczą także m.in. Magdalenę Cielecką, Olafa Lubaszenkę, Annę Próchniak, Eryka Lubosa i Weronikę Rosati. Wstrząsające i nieznane tajemnice pięknej epoki już wiosną na antenie TVN! Belle Epoque to 10. odcinkowy serial kostiumowo-kryminalny, którego akcja toczy się w Krakowie w 1905 r., w okresie tzw. pięknej epoki. Ten wyjątkowy czas, który od lat zachwyca swoim urokiem, postępem technicznym, naukowym i rozwijającym się życiem kulturalnym, miał także swoje tajemnice.

Belle Epoque to wyjątkowa produkcja, która mam nadzieję, zachwyci widzów nie tylko wciągającą fabułą i doskonałą obsadą, ale również unikalnymi strojami czy scenografią. Każdy odcinek serialu to odrębna zagadka kryminalna. Co ciekawe, inspiracją dla scenarzystów, były prawdziwe zbrodnie, które wydarzyły się na przełomie XIX i XX wieku. Prace nad scenariuszem trwały dwa lata. Dzięki temu udało nam się znaleźć historie, które przedstawiają zupełnie inne oblicze tej pięknej epoki i trzymają w ogromnym napięciu do ostatnich chwil. Wielką zagadką dla widzów będzie także historia Jana oraz jego nieszczęśliwa miłość do Konstancji – tłumaczy Edward Miszczak

W nowej produkcji wystąpią wybitni aktorzy: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Anna Próchniak, Olaf Lubaszenko, Eryk Lubos, Vanessa Aleksander, Weronika Rosati oraz Eryk Kulm. Poza wciągającą fabułą i doskonałą obsadą aktorską widzowie będą mogli zobaczyć także unikalne kostiumy przygotowane przez Małgorzatę Zacharską. Do 10. odcinków serialu przygotowano łącznie 150 kostiumów dla aktorów i ok. 1500 dla statystów.

Będzie oglądać nową produkcję TVN?

Zobacz: Nowy serial TVN! Kinga Preis dostała główną rolę. Wygryzła swoją koleżankę! 

Serial Belle Epoque w TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdą Cielecką fot. x-news

Serial Belle Epoque w TVN z Pawłem Małaszyńskim i Magdą Cielecką fot. x-news

Serial Belle Epoque w TVN fot. x-news

Serial Belle Epoque w TVN fot. x-news

Oglądasz seriale?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×